Presunúť na hlavný obsah

V Kadani se po zranění Lecjakse nedohrálo, vyšetření v nemocnici dopadla dobře

Po vážném zranění brankáře Lukáše Lecjakse se nedohrálo utkání 2. kola mezi Interem Kadaň a Interobalem Plzeň.

Podle informací ze zápisu došlo ve 3. minutě zápasu při souboji o míč k nezaviněnému střetu hráčů, při kterém byl plzeňský gólman zraněn v oblasti hlavy a krku a opakovaně upadal do bezvědomí. Po zásahu lékařů byl následně převezen do nemocnice v Kadani. Oba kluby se dohodly, že v utkání nebudou pokračovat.

Z plzeňského klubu jsme dostali aktuálně dobré zprávy - všechna vyšetření v kadaňské nemocnici dopadla dobře, Lukáš Lecjaks byl propuštěn do domácího léčení a je na cestě domů do Plzně! Přejeme brzké plné uzdravení a návrat do hry!


Autor: Ondřej Zlámal

Autor fotografie: Pavel Jiřík ml.

Back to top